Utama    Jabatan Perancangan Bandaraya    Soalan Lazim    Hubungi Kami Carian    

   w3c Increase font size Increase font size Decrease font size

"Ke arah menyediakan perkhidmatan Kawalan Perancangan yang sistematik, efisien dan cemerlang."

 

 

   
JABATAN PERANCANGAN BANDARAYA

Jabatan Perancangan Bandaraya,
Tingkat 7, 8, 9 dan 10,
Bangunan Dewan Bandaraya Kuala Lumpur,
Jalan Raja Laut,
50350 Kuala Lumpur.

No. Telefon : 03-2617 9000
No. Fax : 03-2691 0442
Emel: jprb@dbkl.gov.my

Pengarah : Tuan Haji Nurazizi bin Mokhtar
Jabatan Perancangan Bandaraya,
Dewan Bandaraya Kuala Lumpur,
Tingkat 7 Bangunan DBKL,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur
Telefon : 03 - 2617 9731
Faks : 03 - 2691 0442
P.A : Siti Suhaniza binti Abd.Majid
Emel : nurazizi@dbkl.gov.my

 

Timbalan Pengarah : Pn.Hjh Nik Mastura Diyana binti Nik Mohamad
Telefon : 03 - 2617 9553
Emel : diyana@dbkl.gov.my

 

Timbalan Pengarah : Pn.Hjh.Nor Fajariah binti Sulaiman
Telefon : 03 - 2617 9731
Emel : norfajariah@dbkl.gov.my

 

Timbalan Pengarah : Tuan Haji Ismail bin Mohd Yusof
Telefon : 03 - 2617 9554
Emel : ismail@dbkl.gov.my

 

 

Timbalan Pengarah : Tn.Hj.Samsuddin bin Abd.Kadir
Telefon : 03 - 2617 9557
Emel : samsuddin@dbkl.gov.my

Timbalan Pengarah : Tuan Haji Rosli bin Nordin
Telefon : 03 - 2617 9644
Emel : rosli@dbkl.gov.my

Timbalan Pengarah : Pn.Siti Hanim binti Abdul Rahman
Telefon : 03 - 2617 9538
Emel : sitihanim@dbkl.gov.my

Timbalan Pengarah : Pn.Nor Janah binti Afandi
Telefon : 03 - 2617 9707
Emel : norjanah@dbkl.gov.my

Timbalan Pengarah : En.Azlan bin Abdullah
Telefon : 03 - 2617 9711
Emel : azlana@dbkl.gov.my

Timbalan Pengarah : Pn.Noraini binti Mohd Kassim
Telefon : 03 - 2617 9500
Emel : norainim@dbkl.gov.my

Timbalan Pengarah : Pn.Nor Hashida binti Harun
Telefon : 03 - 2617 9580
Emel : norhashida@dbkl.gov.my

Timbalan Pengarah : En.Bongsu Khairi bin Hj.Hashim
Telefon : 03 - 2617 9569
Emel : bongsukhairi@dbkl.gov.my

 

 

Ketua Unit / Bahagian:

Kawasan Utara 1 dan Utara 2
Pegawai : Encik Dashrin bin Daud

Telefon : 03 - 2617 9720
Emel : dashrin@dbkl.gov.my

Kawasan Utara 3 dan Selatan 2
Pegawai : En.Azrin Zarhadi bin Ariffin

Telefon : 03 - 2617 9716
Emel : azrinzarhadi@dbkl.gov.my

Kawasan Tengah 1 dan Tengah 2
Pegawai : Cik Nurul Hidayah binti Zawawi

Telefon : 03 - 2617 9747
Emel : hidayah@dbkl.gov.my

Kawasan Tengah 3
Pegawai : En.Mohammad Syaiful Azwar bin Salleh

Telefon : 03 - 2617 9732
Emel : syaiful@dbkl.gov.my Kawasan Tengah 4
Pegawai : Puan Siti Aisyah binti Zakaria

Telefon : 03 - 2617 9737
Emel : sitiaisyah@dbkl.gov.my

Kawasan Selatan 1 dan Selatan 3
Pegawai : Pn.Siti Rushiah binti Rani

Telefon : 03 - 2617 9750
Emel : sitirushiah@dbkl.gov.my

 

 

Pengenalan

Sejarah Perbandaran Kuala Lumpur

Carta Organisasi

Kawasan Kawalan Perancangan

Hubungi Kami

 

Imbas Kod QR

 

 

PENAFIAN

Laman ini masih di dalam peringkat pembangunan dan ujian. Sekiranya pengguna mendapati terdapat kesalahan dan kesulitan hasil daripada penggunaan data dan maklumat yang terkandung di laman ini, pihak Dewan Bandaraya Kuala Lumpur tidak akan bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan atau kerosakan yang dialami oleh pengguna.

Peta Laman
Dasar Privasi
Dasar Keselamatan
Best viewed in Mozilla Firefox 2.0 & above with 1024 x 768 resolution | Last Update : 14 September 2012, 12:00 PM